Automaty hazardowe aktualności: co nowego na rynku?

Nowy rok właśnie się rozpoczął, a na London Affiliate Conference tuż za rogiem jest tylko kwestia dni, zanim zobaczymy najlepsze automaty online w 2018 roku. Podczas gdy deweloperzy jak NetEnt, Microgaming, Playtech i Yggdrasil obiecałem 2018 automatom do gier, które „rozwalą nasz umysł”, chcę zrobić krok do tyłu i spojrzeć na najlepsze dostępne obecnie automaty i automaty hazardowe aktualności. Pierwsza część tej strony zawiera wszystkie najlepsze nowe automaty, w które możesz zagrać w 2018 roku, z linkami do uzyskania dostępu do gier z najlepszymi bonusami do gry.

Finn i Swirly Spin

Finn and Swirly Spin

Finn i Swirly Spin to nowy, ekscytujący styl gry, w którym gra się … w wielką spiralę. Płytki ustawiają się w linii od dołu po lewej stronie, a gra polega na wysłaniu klucza w środku spirali, aby otworzyć drzwi, soczystym skórom, w grach bonusowych. Grafika tej gry jest wspaniała; Efekty dźwiękowe są na czasie i uwielbiam, jak bohater gry – Finn – pojawia się raz na jakiś czas, by rzucić specjalną magię i pomóc wygrać pieniądze lub zbliżyć klucz do drzwi. Kiedy uda ci się przenieść klucz na koniec spirali, odblokujesz obszar premii. Istnieją cztery różne gry bonusowe. Pierwsza gra premiowa jest dostępna od razu, a pozostałe trzy mają pewną liczbę kluczy do odblokowania.

Król Macedonii

king of macedonia

King of Macedonia, wydany po raz pierwszy jako automat na automatach w 2016 roku przez IGT Gaming, jest ekscytującą grą slotową opartą na historii Aleksandra Wielkiego. Automaty hazardowe aktualności – wersja online uruchomiona zaledwie kilka miesięcy temu jest naprawdę imponująca. Muzyka w tle jest epicka i szczerze się cieszę, że portret Aleksandra działa jak dziki bonus i jak obejmuje dwie kolumny, kiedy dostaniesz … cóż, szczęście. Co więcej, gra zwalnia, gdy ma się zatrzymać na Aleksandrze. Ten automat do gier jest niesamowicie wciągający i warty sprawdzenia, szczególnie jeśli szukasz czegoś nowego do grania.

Castle Builder II

Castle Builder II

Castle Builder II to świeże podejście do automatów online, które szczegółowo omówiliśmy na naszej siostrzanej stronie CasinoSmash. W tej grze musisz budować zamki, letnie rezydencje i dwory … oczywiście jeden po drugim. Gra to 5-bębnowy automat do gier ze specjalnymi symbolami, które pomogą ci szybciej osiągnąć cel, a Twój urlop będzie bogatszy niż na początku. Za każdym razem, gdy ukończysz budowę budynku, wybierzesz męża dla księżniczki i otrzymasz sumę pieniędzy bonusowych w zależności od Twojego wyboru. Castle builder II to naprawdę nowoczesne podejście do gier automatowych, a jeśli szukasz czegoś nowego do grania, powinieneś go wypróbować.

Well of Wonders

Well of Wonders

Well of Wonders to prawdopodobnie jedna z najbardziej uspokajających gier automatowych w 2018 roku i te gry automaty to najlepsze automaty hazardowe aktualności tego roku. Cała atmosfera gry jest niesamowita. Muzyka w tle jest tworzona, aby pomóc Ci odpocząć i zrelaksować się. Przy każdym wirowaniu 6 kolorowych klejnotów wyskakuje ze studni, a jeśli dostaniesz trzy pasujące, znikną, by dać miejsce nowym. Za każdym razem, gdy zdobędziesz co najmniej trzy pasujące klejnoty, mnożnik rośnie, aby pomóc Ci zwiększyć wygraną nawet o 32x. Ta gra jest wizualnie przyjemna i jest już jednym z moich ulubionych automatów do zamykania gier w 2018 roku.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.